Řecko | Evropa | Přidat do záložek
Na úvodní stránku
Napsat vlastní cestopis
Foto galerie
Video galerie
Recenze hotelů a apartmánů
Recenze taveren
Diskuzní fórum
Přihlášení
Uživatel nepřihlášen.
OnLine: 0 | 2
Přihlášení
© 2011 Cestujeme Tureckem
webmasterrecko.name

Turecká nebo Egejská riviéra a proč?

Před používáním diskuzního fóra si přečtěte jeho pravidla.
Zařazení:
Ostatní
Odpovědí:
11
Fotografií:
1
Návštěv:
11063
 
voďas
 
17.08.11/19:28
Ahojte,
zajímalo by mě, kde se vám více líbilo, zda na turecké nebo egejské riviéře. Mně se víc líbila egejská, už jsme tam byli 3x, zatímco na turecké jen jednou.
 
voďas
 
 
21.08.13/18:46
Byli jsme v Marmarisu před 6 lety, moc se nám tam líbilo. Bydleli jsme tenkrát v centru, moc se nám líbil přístav.
cernice
 
 
21.08.13/14:49
A jedeme letos v září znovu. Kamarád mi doporučil oblast okolo města Marmaris. Nebyl jste někdo? Zarezervovali jsme hotel Supreme. Ma celkem dobre recenze a na fotkach vypada hezky http://www.trivago.cz/?aDateRange%5Barr%5D=2013-08-28&aDateRange%5Bdep%5D=2013-09-08&iRoomType=7&iViewType=0&iGeoDistanceItem=1834635&iPathId=509610&
cernice
 
 
06.08.13/16:15
Hlasuju pro Egejskou. Hezci plaze
Leona
 
 
16.02.13/18:52
Katarino, děkuji za doporučení. Ale tento hotel známe, byli jsme tam, jen se tehdy jmenoval Justiniano Beach. Moc se nám tam líbilo i pláž byla super a bez vln, což nám vyhovuje. Hledala jsem ho už dávno, jenže problém je v tom, že ho ted má velmi problémová CK. Takže po přečetení rezenzí na tuto skoronovou CK, si s nima netroufám. A kupodivu zjištuju, že je celkem už hodně Turecko vyprodané. Jinak tahle oblast se mi líbí víc, než Alanye. Ale i tak moc děkuju.
katarinaBA
 
16.02.13/10:46
Piesočnatá pláž s pozvolným vstupom do mora bola priamo pri hotely Aska Just in Beach, Turecko - Alanya - Avsallar. Boli sme tam na konci augusta, takže to tam riadne žilo. V máji by tam mal byť kľud. Syn si pochvaľoval.
Leona
 
 
14.02.13/11:38
Prosím o radu v květnu. V Turecku je to duležité mít nějaké reference, jinak je pak člověk zklamanej. Byli jsme v Alanyi, ale za pevností, hotel Panorama. Byl super, ale nyní je drahej. Navíc potřebujeme jet jen na týden. Vzhledem k tomu, že bychom jeli právě už v květnu, volíme Tureckou revieru, ne Egejskou, která je chladnější. Taky se nám povedla dovolená v Turecku, kde nebyla pláž žádná, jen skalnaté plochy a koupat se nedalo vubec. Prosím poradtě, písčitá pláž a u hotelu a spokojenost.
Tereska
 
 
26.07.12/08:18
Posouvám toto téma. Letos poletíme někam na lást a přemýšlím mezi Řeckem, Mallorcou a Tureckem. Klidně bych Turecko vzykoušel, ale raději bych nějaké menší pláže a menší hotelové komplexy.
Trochy
 
 
01.09.11/14:42
Řekl bych,že všude je něco pro a něco proti.Pravidlem ale bývá,že písečně pláže jsou sice příjemné ale často zkalené a voda u pobřeží není často nejčistší.Toto se projevilo i na plážích kolem Alanye.Zatímco pláže oblázkové mají alespoň na první pohled vodu čistou a spousty života v ní,což se projevilo i na řeckých ostrovech poblíž Turecka nebo i v Chorvatsku.Asi bude záležet na tom,čemu dá člověk přednost,každopádně to stojí za poznání.Turecko má ale rozsáhlé pobřeží a má co nabídnout.
pe.ka
 
 
01.09.11/09:41
Já bych k tématu přidal asi to, že mnozí lidé by si měli v prvé řadě uvědomit, kam jedou a proč tam jedou. Turecko je zavedená a navíc v této době relativně bezpečná turistická destinace. Turecká riviéra je mohutnější, možná už i docela profláknutá oblast, Egejská riviéra je taková její mladší sestra s více členitým pobřežím a tudíž i s menšími hotelovými komplexy a proto možná řadě lidí sympatičtější.. Mně se však někdy zdá, že mnozí "naši" lidé jedou do Turecka hlavně proto, že mají dojem, že zde z nich budou všichni paf - že za málo muziky, bude hodně peněz. A pak jsou nevrlí, že jim nikdo nerozumí, nikdo je nechápe, nikdo jim nenabízí dostatečně pestrou AI, zájezdy jsou drahé a únavné, bazény plné dětí, animátoři jneschopní, moře slané, letadla létají blbě, na hotelu je nenechají do odjezdu a všude sami "rusáci"...atd.atd... nálada se jim zlepší snad jen když někde na trhu ukecají slevu "zaručeně pravého značkového" trika. Tož tak
voďas
 
 
20.08.11/19:04
Jaruško,
Nevím, mně se nejvíc líbilo v Marmarisu, ale ten myslím naše cestovky na týden nedělají. A pak se mi líbilo Kusadasi, to myslím dělá Exim a na týden byste se chytly. Už jsem někde říkal, že to byla naše první dovolená "na západ", je to letos 20 let.
V bodrumu jsem byl taky, tam se mi ale zdála studenější voda, (aspoň v Bites). Na turecké riviéře jsem byl jen v Alanyi, ale lidi docela chválí Kemer.
Tak zatím tolik, třeba mě někdo doplní.
jajatosk13
 
 
20.08.11/17:38
Vláďo, prosím za tip, kde se Ti líbilo. Chtěla bych ještě v září na týden.
Přidat odpověď k tomuto tématu (nejdříve se musíte přihlásit/zaregistrovat)